Služby

Služby

 

 

 

Naší hlavní činností je dodávka a instalace kamerových (CCTV) a elektronických zabezpečovacích systémů (EZS) neboli poplachové zabezpečovací a tísňové systémy (PZTS). Jedná se o činnost několikaleté praxe v oboru slaboproudých systémů na českém trhu.

Kamerové systémy CCTV instalujeme a dodáváme jak v "analog", tak i v "digitálním" IP provedení. Nově jsme zavedli do našeho sortimentu skupinu nejmodernějších "Turbo HD-SDI" kamer (THD-SDI). Naše dodávky se týkají komplexních systémů CCTV pro fotovoltaické elektrárny, rodinné domy, komerční budovy a haly. Námi dodávané CCTV systém lze dálkově monitorovat!

Poplachové zabezpečovací a tísňové systémy PZTS dodáváme a spravujeme zejména pro fotovoltaické elektrárny, rodinné domy, komerční budovy a haly.

PZTS a CCTV pro fotovoltaické elektrárny​ (FVE)
U fotovoltaických elektráren se zaměřujeme na perimetrickou ochranu pomocí INFRA bran a závor, napojení na pult centralizované ochrany (PCO) a dálkový monitoring pomocí kamerového systému CCTV. Zajištění pravidelné kotroly a revize fotovoltaických elektráren.

PZTS a CCTV pro rodiné domy
Elektronické zabezpečení pro rodinné domy (PZTS) instalujeme a dodáváme kompletně na klíč od kabeláže, instalaci komponent až po oživení, následný servis a pravidelné revize.

Souhrn námi nabízených prací a dodávek:
- kamerové systémy CCTV (analogové, IP, THD-SDI)
- elektronické zabezpečovací systémy EZS
- strukturované kabelážové systémy SKS (datové rozvaděče RACK, metalickou kabeláž LAN, optickou kabeláž)
- měření strukturované kabeláže
- stavba LAN sítě na aktivních prvcích (switch, router, Wi-Fi, SFP moduly, UPS)
- elektronická kontrola vstupu EVS (autonomní i komplexní systémy, kódové čtečky, EM čtečky, biometrické čtečky)
- NOVINKA! instalace LTE routerů

Světové značky námi dodávaných komponent:
CCTV - Hikvision, Dahua, AVTECH
PZTS - Paradox, Satel, Bosh, Jablotron
EVS - Sebury, Var-Net
SKS - Lan-Tec, Schrack